Kosze z popielnicą HiG – Bezpieczne gaszenie papierosa

3.kosze-z-popielnicą-higOdpowiednio przemyślane rozwiązania takie jak zapewnienie popielniczek do palenia dla wszystkich osób w naszej firmie i w ogóle w otoczeniu naszego na przykład obiektu usługowego stanowi ważne wyzwanie dla wielu firm. Nie ma się czemu dziwić, że z reguły takie właśnie rozwiązania pojawiają się w rozmaitych miejscach, na przykład przy firmowych salonach, na zapleczach biurowców i wszędzie tam gdzie pośród przewijających się setek, a nawet tysięcy ludzi zapewne znajdują się również palacze chętni do zapalenia dymka.

Kosz z popielniczką jest prostym i wielofunkcyjnym rozwiązaniem, które pomaga w znacznie bezpieczniejszym paleniu wyrobów tytoniowych na przykład przy naszej firmie. Dzięki temu wszyscy pracownicy czy też klienci, a ostatecznie również my sami przerwę na papierosa spędzimy w znacznie lepszych warunkach. Takie kosze oczywiście nie mają nic wspólnego z propagowaniem nałogu jako takiego, ale oczywiście wpływają pozytywnie na komfort palaczy. Dzięki temu mogą oni w znacznie spokojniejszych warunkach palić papierosy w otoczeniu na przykład firmy. Zdecydowanie powinniśmy mieć takie rozwiązanie na uwadze z racji tego, że w wielu wypadkach jesteśmy otoczeni przez palaczy, którzy takiego właśnie komfortu również potrzebują.

Naturalnie z takich miejsc korzysta się jedynie w sposób wyznaczony, a to oznacza, że ustawienie takiego kosza nie jest równoznaczne ze zgodą na palenie w danym miejscu wyrobów tytoniowych. Naturalnie powinniśmy mieć na uwadze również właśnie przepisy prawa, które w tym względzie obowiązują, bowiem dzięki temu unikniemy na przykład nieporozumień i kary dla osoby palącej tytoń w nieodpowiednim miejscu jeżeli jest to oczywiście miejsce publiczne. W wielu wypadkach takie kosze jak kosz na śmieci z popielnicą są również ciekawie wykonane, dzięki czemu w pewien sposób stanowią ozdobę naszego otoczenia. Właśnie dlatego tak wiele osób decyduje się na ich kupienie i ustawienie na przykład w okolicy biur obsługi klienta i w podobnych tego typu miejscach. To prosty przedmiot, który zupełnie odmienia komfort użytkowania danego miejsca. Rzecz jasna trzeba również mieć na uwadze to w jaki sposób go zamontujemy. Nie można ustawić bowiem takiego kosza wszędzie. Unikajmy przede wszystkim stawiania go w miejscach, przez które przewija się wiele osób, by nie narazić osób zupełnie przypadkowych na wdychanie dymu tytoniowego.

Odpowiedni kosz z popielniczką zdecydowanie korzystnie wpłynie na komfort korzystania z miejsc takich jak punkty usługowe czy też biura firmowe. Wszędzie tam gdzie znajdzie się taki kosz palacze będą mogli w sposób bezpieczny zapalić papierosa bez ryzyka, że dojdzie do zapłonu. Zdecydowanie to rzecz, która wpływa wydatnie na bezpieczeństwo palenia tytoniu w okolicy naszego biura firmowego, a także sprawia, że możemy pozwolić sobie na to, by osoby niepalące zostały w sposób zręczny odizolowane do dymu. Wystarczy bowiem postawić taki kosz z popielniczką na przykład na zapleczu i odpowiednio oznaczyć drogę do niego wskazując jednocześnie miejsce do palenia.

Smart Bin: TU LINK.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge