Kursy BHP z dojazdem do klienta

Dla wygody klientów kursy BHP prowadzone są zarówno w oddziałach firm BHP, jak i w zakładach pracy. W ten sposób pracownicy, którzy mają wziąć udział w przeszkoleniu, nie opuszczają swoich stanowisk pracy. Również istnieje możliwość zorganizowania kursów w centrach i w salach konferencyjnych, na przykład podczas wyjazdu integracyjnego pracowników.

W ten sposób można zrealizować zarówno kurs BHP wstępny, czyli dla nowoprzyjętych pracowników, jak i kurs okresowy prowadzony w danym czasie dla pracowników już zatrudnionych na danych stanowiskach pracy.

Dlaczego warto wybrać szkolenie BHP z dojazdem do klienta:
• brak dezorganizacji pracy w firmie
• mniejsze koszty – brak konieczności organizowania transportu
• oszczędność czasu

Koszty związane z kursami BHP z dojazdem zależne są od odległości zakładu pracy od siedziby firmy zajmującej się organizacją kursów BHP. Właśnie dlatego przy selekcjonowaniu odpowiedniej firmy warto wziąć pod uwagę jej lokalizację, aby zmniejszyć koszty przeszkolenia pracowników.

Nasza firma zajmuje się obsługą przedsiębiorstw z województwa śląskiego, a dokładnie z miast takich jak: Katowice, Tychy oraz Mikołów i w okolicznych miejscowościach. Dojeżdżamy do naszych klientów i na miejscu wykonujemy szkolenia BHP wstępne i okresowe. Zapewniamy zawsze atrakcyjne ceny. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług!

Autor: M. Sieskichał, www.BHP-Katowice.com.pl

One Response to Kursy BHP z dojazdem do klienta

  1. Właśnie szukałem szkoleń BHP w Katowicach z dojazdem. Już wysyłam zapytanie ofertowe 🙂
    Arek z Meblearkadius ostatnio opublikował…Narożniki WarszawaMy Profile

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge